Дієтичне харчування

Організація дієтичного харчування дітей у дошкільних закладах

Передбачена Інструкцією з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах, затвердженою наказом МОН України, МОЗ України від 17.04.2006р. № 298/227.

Дієтичне харчування призначає лікар-педіатр дітям:

• які часто і тривало хворіють;
  • які мають хронічні захворювання;
  • у яких були захворювання або порушення функції шлунково-кишкового тракту: гастрити; дискінезії жовчовивідних шляхів; холецистити; панкреатити; ентероколіти тощо;
  • із захворюваннями нирок чи ендокринної системи.

Дієтичне харчування для дітей у дошкільному закладі організовують відповідно до наданої батьками дитини довідки з призначенням дієтичного харчування від лікаря-педіатра. На підставі наданої батьками довідки медична сестра складає список дітей, які потребують дієтичного харчування. Також медична сестра контролює систематичність приготування дієтичних став на харчоблоці.