Освітні програми, що реалізуються в закладі

Перелік програм, інваріантної складової робочого навчального плану, за якими здійснюється освітній процес у комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 45 Кам'янської  міської ради»  у 2021/2022 навчальному році.

Базовий компонент дошкільної освіти (Державний стандарт дошкільної освіти)   (нова редакція). Затверджено наказом Міністерства освіти і науки України від 12.01.2021 №33

Програма розвитку дитини дошкільного віку "Українське дошкілля"
 Навчальна програма  науковий керівник – О.Л Кононко, авт. колектив – О.П. Аксьонова, А.М. Аніщук, Н.В. Гавриш, В.О. Луценко та ін. Експерти: О.В. Коваленко, М.А. Машовець, М.В. Молочко, Г.Г. Жила. Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (наказ Міністерства освіти і науки  України від  24.06.2014 №750 - 2014р.

Дитяча хореографія: навч.-метод. посібник /А.С. Шевчук. - 3-тє вид., зі змін. та доповн. Схвалено Міністерством освіти і науки України.  Експерти: Т.О. Піроженко, М.В. Молочко, Е.С. Вільчковський, Л.Ю. Цвєткова,  Т. П. Науменко. - 2016р\

Програма з фізичного виховання дітей раннього та дошкільного віку «Казкова фізкультура» М.М. Єфіменко. Схвалено для використання в дошкільних навчальних закладах комісією з дошкільної педагогіки та психології Науково – методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист IIТЗО від 11.06.2014р. №14.1/12 – Г – 869). Рецензенти: Л.О. Ханзерук, С.Б. Дрьомава. - 2014р.

"Україна - моя батьківщина". Парціальна програма національно - патріатичного виховання дітей дошкільного віку / О.М. Каплуновська, І.І. Кичата, Ю.М. Палець; за наук.ред. О.Д. Рейпольської. - 2016р.