Меморандум про партнерство, співпрацю, довіру та взаємоповагу між учасниками освітнього процесу

УГОДА

про    співпрацю    освітніх   закладів   м. Кам'янське

комунального  закладу

«Заклад дошкільної освіти (ясла-садок)  №45 «Краплинка» та комунального закладу

"Гімназія № 34" Кам`янської міської ради

Комунальний заклад «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №45 «Краплинка» в особі директора Гончар Валентини Петрівни з однієї сторони і комунальний  заклад «Гімназія №34» Кам`янської міської ради  в особі директора  Клюєвської Олени Петрівни з другої сторони (далі - Сторони) уклали цю угоду про таке:

1.    Предмет угоди

1.1.    Сторони зобов'язуються співпрацювати з метою забезпечення наступності і перспективності освітнього процесу, соціокультурної адаптації дітей старшого дошкільного віку до умов навчання у початковій школі та всебічного гармонійного розвитку дітей, збереження та зміцнення їхнього фізичного та духовного здоров'я.

1.2.    Предметом співпраці є забезпечення наступності і перспективності роботи між  ЗДО №45 «Краплинка»  та «Гімназія №34», а  саме між дошкільною та початковою ланками освіти.

1.3.    Спільне розроблення та реалізація моделей співпраці забезпечує наступність у:

-  програмах, педагогічних технологіях;

-  формах, методах і прийомах роботи педагогічних працівників з дітьми;

-  педагогічній співпраці з батьками.

2.    Обов'язки сторін

Сторони визначають, що співпраця педагогічних колективів можлива за умови взаєморозуміння, взаємоповаги та рівноправного партнерства.

2.1.         ЗДО №45 «Краплинка»  зобов'язується:

2.1.1.   Забезпечити якісну підготовку дітей старшого дошкільного віку до шкільного навчання з урахуванням вимог Базового компонента дошкільної освіти та відповідних програм.

2.1.2.    Забезпечити психологічну готовність дітей до навчання у початковій школі.                                                                                                                        2.1.3.   Створити сприятливі умови для розвитку, виховання та навчання дітей, організувати діяльність дітей з урахуванням їхніх вікових, індивідуальних особли­востей.

2.1.4.   Брати участь у спільних заходах з метою підвищення рівня професійної майстерності педагогічних працівників.

2.1.5.    Консультувати батьків з питань соціальної адаптації дітей до умов навчання в школі.

2.2. «Гімназія №34»  зобов'язується:

2.2.1.  Зараховувати випускників ДНЗ №45 «Краплинка», які мають необхідні знання, уміння, навички, для подальшого навчання в школі.

2.2.2.  Проводити спільно з педагогічними працівниками ЗДО№45                              «Краплинка», консультаційно-методичну роботу, спрямовану на забез­печення успішної адаптації дітей до умов навчання у школі.

2.3.    Сторони зобов'язуються:

2.3.1. Щорічно складати план спільних заходів ЗДО №45  «Краплинка» та «Гімназія №34»

2.3.2.   Сприяти взаємодії педагогічних колективів.

3. Строк дії угоди

3.1.  Угода набирає чинності з моменту її підписання Сторонами і діє до заміни нової. Кожна зі Сторін має право розірвати цю угоду, пись­мово повідомивши про це іншу Сторону за два місяці.

3.2.    У разі відсутності заяви однієї зі Сторін про припинення або зміну умов цієї угоди протягом двох місяців після закінчення строку її дії, вона вважається про­лонгованою на той самий строк і на тих самих умовах, які були передбачені цією угодою.

Цю угоду укладено у двох примірниках.

4.  Юридичні адреси Сторін

Комунальний заклад "Гімназія № 34" Кам`янської міської ради

м.Кам'янське                                                вул. Дорожня, 22

Директор          Олена КЛЮЄВСЬКА